Компанія – RoofArt Ukraine

Компанія RoofArt заснована у 2001 році. За 15 років успішної роботи, ми вийшли на ринок Європи та стали одним з лідерів у виробництві водозливних систем.

 

Зазвичай природа дарує нам найбільш неочікувані виклики, тому ми вимушені постійно вчитись і самовдосконалюватись. Завдяки цьому, ми завжди готові надати нашим клієнтам відчуття захищеності та надійності.

У своїй роботі ми керуємость принципами професіоналізму, чесності та креативності, що є надійним фундаментом для успіху і самовдосконалення.

 1. Розробка та виробництво продукції під товарною маркою RoofArt.
 2. Реалізація готової продукції на регіональних ринках Центральної та Східної Європи, у тому числі і в Україні.

Наша місія

Наша мета - забезпечення будівельного ринку якісними виробами. Ми прагнемо, щоб Ви відчували функціональність, доступність і привабливість продукції RoofArt.

Наша історія

 1. 2003

  Запуск першої лінії по виробництву металевих водостічних систем RoofArt.

 2. 2010

  Для металевої водостічної системи зареєстровано товарний знак Scandic та пройдена сертифікація згідно з Європейськими стандартами SREN 1462:2006 та SREN 612:2006

 3. 2013

  Поява продукції RoofArt на ринку будіельних матеріалів України

 4. 2014

  Запущено інноваційний продукт - модульну металочерепицю Umbrella.

 5. 2015

  Продукція ТМ RoofArt вже доступна споживачеві у найбільшій мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр"

 6. 2016

  Створено новий стиль RoofArt

 • 15

  років продуктивної діяльності на ринку будівельних матеріалів Європи

 • 8

  національних компаній-партнерів, які входять до складу міжнародної корпорації RoofArt Group

 • 10

  країн світу мають можливість отримати нашу продукцію через локальних дистрибьюторів

Roofart Group

Thanks for your interest in our company. We will get in contact with you soon.

Thanks for your interest in our company. We will get in contact with you soon.

Відгуки

Emanuel Muntean

VIVA SRL., Romania

Я очень доволен. Я работаю с RoofArt уже давно и их продукция самого высокого качества - мои клиенты довольны. Это придало мне уверенности продолжать работать с RoofArt и не искать других поставщиков.

Donatas Paplauskas

RoofArt Lithuania

Продукция RoofArt самого высокого качества! Они уделяют внимание деталям, что очень важно. Доставки их вовремя и без ошибок. Упаковка удобная и практичная, а также цветовая гамма широкая. В итоге клиенты, которые купили продукцию RoofArt в Литве остались довольны.

Duncan Kingston

Southern Sheeting Supplies Ltd, United Kingdom

С самого начала нашего партнёрства с RoofArt мы убедились, что металлическая водосточная система RoofArt самая инновационная и изящная на рынке Великобритании. Следуя заверенных стандартов, RoofArt ввёл в Великобритании стальную водосточную систему по конкурентной цене. Услуги  и продукция RoofArt соответствуют высоким стандартам качества!

Radu Crăciunică

Persoană fizică, raionul Râșcani

Один из мотивов почему мы остановились именно на этой металлочерепице и водосточной системе это гарантия в 15 лет на цвет. Мы построили крышу в 2013 году и она выглядет так же как и в начале.

Daniel Țiba

Persoană fizică, raionul Telenești

Мы рады что выбрали продукцию RoofArt для нашей крыши. Они качественные, иновационные и хорошо выглядят. Кровельщики работали быстро и качественно.

Valeriu Boata

Persoană fizică, raionul Soroca

Следуя совету наших родственников мы решили использовать для нашей крыши металлочерепицу Umbrella. Мы также приобрели водосточную систему из той же стали. Это придало дому изящный вид помимо того что мы чувствуем себя в безопасности потому что знаем что купили качественную продукцию.