Металочерепиця

Компанія RoofАrt  пропонує широкий ассортимент металочерепиці Umbrella, яка виготовляється на найсучаснішому обладнанні з високоякісної шведської сталі товщиною від 0,40 до 0,55 мм.

1 тип

 

0 EUR

Подивитися технологію монтажу

Металочерепиця Roofart є насправді революційним продуктом, який підіймає стандарти якості металевої покрівлі на новий рівень. Для перегляду розмірів, кольорів та розрахунку проекту, рекомендуємо перевірити повну версію сайту.

Premium Standard Econom
Країна виробник сировини Швеція, SSAB Швеція, SSAB Південна Корея, Keo Sang
Товщина сталі 0.50 (0.55) мм 0,45 (0,47) мм 0,45 (0,47) мм
Щільність цинкового покриття 275 г/м² 275 г/м² 220 г/м²
Полімерне покриття Green Coat Mica BT Matt Polyester Polyester
Грунт 25 мкм 10 мкм 10 мкм
Термін експлуатації 50 років 50 років 50 років
Гарантія на скрізну корозію 30 років 30 років 30 років
Гарантія на стійкість кольору 20 років 10 років 7 роки
 • Герметичне кріплення

  Візитівкою металочерепиці RoofArt Umbrella вважається запатентована система інсталяції модулів без пошкодження покрівельного матеріалу, що вигідно відрізняє її від конкурентів.

 • Шведська якість

  Сировиною для виготовлення металочерепиці Umbrella є сталеві оцинковані листи від концерну SSAB. Продукція під назвами Prelaq Nova и Prelaq Matt, що успішно пройшла випробування у найсуворіших кліматичних умовах, гарантує тривале функціонцвання і у якості зовнішнього покриття для даху.

 • Непомітне з'єднання

  Сучасне технологія просторового 3D-обзрізу металочерепиці Umbrella, а також досконало налаштоване обладання дозволяє отримати ідеальну геометрію покрівельних листів, що робить усі з'єднання непомітними.

 • Вишуканий дизайн

  Вдале поєднання сучасних напівматових відтінків та класичної форми двохмодульних листів металочерепиці Umbrella утворює спокійний одноманітний екстер'єр покрівлі. Завдяки вимогливій системі контролю за якістю, запровадженій SSAB, кольорові відтінки окремих партій готового матеріалу не відрізняються. Таким чином, заміна випадково пошкоджених модулів відбувається без наслідків для зовнішнього вигляду будівлі.

 • Зручне зберігання

  Завдячуючи невеликим розмірам модульної черепиці Umbrella значно полегшується перевезення, зберігання і монтаж, що сприяє своечасному виконанню покрівельніх робіт.

 • Мінімальний ризик

  Модульна металочерепиця зручна у зберіганні, дозволяє виправити можливі помилки при обмірюванні даху, практична для монтажу та/або заміни.

Дистрибютори і Покрівельники

Дякуємо нашим партнерам за довіру до продукції RoofArt. Тепер ми стали ближче до наших клієнтів і пропонуємо їм легкий доступ до всіх продуктів і послуг.

Дивіться нашу інтерактивну карту