Інформація – RoofArt Ukraine

F.A.Q.

 1. Як перевірити товщину металочерепиці?

  Товщина металочерепиці перевіряється за допомогою електронного або механічного мікрометра

  Металочерепиця являє собою багатошаровий матеріал на основі оцинкованого сталевого листа, вкритого декількома шарами полімерних ґрунтів і фарб. Коли йде мова про товщину металочерепиці, то зазвичай мається на увазі саме товщина сталевого листа. З огляду на те, що виробництво плоского листа передбачає кілька технологічних етапів, наявність похибок не виключена. Тому, для отримання правдивих результатів рекомендовано проводити кілька інструментальних вимірювань в різних місцях матеріалу.

 2. Які переваги модульнї металочерепиці?

  Зручна у зберіганні та транспортуванні, легка у монтажі.

  Завдяки невеликим розмірам модулів металочерепиця Umbrella не потребує багато місця для складування, тому не займає будівельний майданчик. Легка вага матеріалу дозволяє перевозити її без залучення спеціального транспорту, а невеликі розміри листів значно полегшують монтаж. Проте найвагомішою перевагою є запатентований унікальний спосіб монтажу металочерепиці, який передбачає систему скритого кріплення та дозволяє проводити точковий ремонт покриття.

 3. В яких кольорах доступна металочерепиця Umbrella?

  Широка кольорова палітра

  В Україні вподобання споживачів змінюються кожен сезон, тому на виробництві завжди пітримуються в наявності найбільш популярні кольори зі схеми RAL: коричневий, вишневий, зелений, графітовий і т.д.

 4. З чого виготовляються аксесуари для покрівлі?

  Повна ідентичність матеріалу.

  Всі аксесуари, необхідні для влаштування системи покрівлі з металочерепиці Umbrella виготовляються виключно з тої ж сировини, що і основний матеріал. Лише в такому випадку можна гарантувати однаковий строк служби і покрівельного матеріалу, і комплектуючих до цього. Також варто зазначити, що крім надійності при експлуатації відповідність матеріалів покрівлі і аксесуарів забезпечить однаковий естетичний вигляд даху.

 1. Чому важливо використання у виробництві сировини з двостороннім фарбуванням?

  Елементи системи мають контакт з водою з обох сторін

  На відміну від металочерепиці, яка безпосередньо стикається з опадами тільки зовнішньою стороною, водостічні системи під час функціонування отримують повний двосторонній контакт. При цьому, покриття внутрішньої сторони (наприклад, ринви) грає навіть важливішу роль, ніж зовнішнє. Адже в той час, коли зовнішній шар відповідає за естетичну складову, внутрішнє покриття приймає на себе всю вологу, котра під час руху разом з брудом, піском та іншими сторонніми предметами може пошкодити цинкове покриття та сприяти появі корозії.

 2. Які переваги металевих водостічних систем?

  Міцність і естетика.

  Надійність металевих водостоків обумовлюється високими характеристиками міцності металу. Таким чином, в процесі експлуатації елементи системи на відмінно відпрацьовують механічні навантаження і кліматичні впливи. До того ж, кольорові полімерні покриття володіють високою стійкістю до ультрафіолету, тому водостічні системи здатні довго зберігати свій первинний зовнішній вигляд.

Наші партнери