Короткі вказівки з монтажу водостічної системи – RoofArt Ukraine

Короткі вказівки з монтажу водостічної системи

Усі поради

1. До початку монтажу гачків необхідно визначити напрямок і встановити нахил до майбутнього розташування водостічної труби. Бажано, щоб кут нахилу жолоба становив не менше 2 мм на 1 погонний метр. Гачки монтуються на однаковій відстані одна від одної, яка не має перевищувати 0,8 м. Торцеві тримачі ринви монтуються на відстані не більше 0,1 м від краю покрівлі.

2. Зовнішня сторона ринви повинна бути на 30-40 мм нижче уявного продовження стоку. Таким чином, потік води з даху гарнтірованно потрапить до ринви і не буде переливатися за її край, а лавиноподібне сходження снігу з покрівлі взимку не пошкодить водостічну систему.

3. Перед монтажем навісних гаків (CJ) необхідно зробити розмітку і зігнути їх спеціальним пристроєм під заданий кут, що відповідає нахилу даху.

4. Для виведення в опадів в трубу, в спочатку позначеному на ринві місці за допомогою пилки або ножиць по металу вирізається отвір, який має перевищувати діаметр труби.

5. Дві ринви, які повинні бути з'єднані опередньо укладаються на гачки без їх остаточного кріплення. Відстань між краями ринв має становити 2-3 мм для компесаціі теплового розширення металу.

6. Внутрішні / зовнішні кути (KI / KE) приєднуються за допомогою хомутів ринви (BJ) і додатково посилюються елементом з'єднання (EJ).

7. Труби (BU) фіксуються на стіні за допомогою хомутів кріплення труби (ВВ), які монтуються один під іншим за допомогою дюбелів. Максимальна відстань між двома хомутами не повинна перевищувати 2 метри. У певних випадках їх кількіть може не відповідати регламентованим вимогам, а буде залежати лише від конструктивних особливостей і проекту водовідведення. У таких випадках все одно слід дотримуватись критично допустимої відстані між хомутами - не більше 2 м.

8. Коліно труби 60° (СВ) використовується для обходу перешкод або для зміни напрямку стоку води. Наприклад, для підведення вертикального стояка від карниза до стіни будівлі. В такому випадку, нагорі коліно з'єднується з лійкою (RA), а внизу з трубою (BU), закріпленій на стіні (рис. 9а). Між двома колінами встановлюється проміжна труба (РВ), довжина котрої становить відстані "а" між колінами з додаванням 100 мм для з'єднання обох кінців труби з коліном (входять всередину коліна на 50 мм).

9. Універсальна заглушка (CU) встановлюється на закінченні ринви ручним натисканням або за допомогою еластичного молотка. Фіксація відбвається без використання силікону.